Inspreken

Je kunt een taal kiezen zodat je alleen nog uit te spreken woorden ziet in die taal.

Woorden

  • Neem uitspraak op voor Lon ch’it die? Lon ch’it die?
  • Neem uitspraak op voor andoa ‘t ses? andoa ‘t ses?
  • Neem uitspraak op voor coma ch’it ciame? coma ch’it ciame?
  • Neem uitspraak op voor Va bin Va bin
  • Neem uitspraak op voor ‘Na maravija! ‘Na maravija!
  • Neem uitspraak op voor Mi i stagh bin, e ti? Mi i stagh bin, e ti?
  • Neem uitspraak op voor Com it ëstas? Com it ëstas?
  • Neem uitspraak op voor Adiù Adiù
  • Neem uitspraak op voor com vala? com vala?
  • Neem uitspraak op voor spatuss spatuss
  • Neem uitspraak op voor Wiksionari Wiksionari
  • Neem uitspraak op voor sent sent [verb, verb past tense, verb past tenses, late, vėlus, pénz, money, verb - present, verb - present tense]
  • Neem uitspraak op voor rusca rusca
  • Neem uitspraak op voor poj poj
  • Neem uitspraak op voor i sarìe i sarìe
  • Neem uitspraak op voor i sarìo i sarìo
  • Neem uitspraak op voor a sarìa a sarìa
  • Neem uitspraak op voor it sarìe it sarìe
  • Neem uitspraak op voor i sarìa i sarìa
  • Neem uitspraak op voor a fusso a fusso
  • Neem uitspraak op voor i fusse i fusse
  • Neem uitspraak op voor i fusso i fusso
  • Neem uitspraak op voor a fussa a fussa
  • Neem uitspraak op voor it fusse it fusse
  • Neem uitspraak op voor i fussa i fussa
  • Neem uitspraak op voor a sio a sio
  • Neem uitspraak op voor i sie i sie
  • Neem uitspraak op voor i sio i sio
  • Neem uitspraak op voor a sia a sia
  • Neem uitspraak op voor it sie it sie
  • Neem uitspraak op voor i sia i sia
  • Neem uitspraak op voor i saran i saran
  • Neem uitspraak op voor i sareve i sareve
  • Neem uitspraak op voor i saroma i saroma
  • Neem uitspraak op voor a sarà a sarà
  • Neem uitspraak op voor it saras it saras
  • Neem uitspraak op voor i sarai i sarai
  • Neem uitspraak op voor a j'ero a j'ero
  • Neem uitspraak op voor i j'ere i j'ere
  • Neem uitspraak op voor i j'ero i j'ero
  • Neem uitspraak op voor it j'ere it j'ere
  • Neem uitspraak op voor i j'era i j'era
  • Neem uitspraak op voor i seve i seve
  • Neem uitspraak op voor i soma i soma
  • Neem uitspraak op voor it ses it ses
  • Neem uitspraak op voor i son i son
  • Neem uitspraak op voor stàit stàit
  • Neem uitspraak op voor essend essend
  • Neem uitspraak op voor bagna bagna
  • Neem uitspraak op voor a l'avrìo a l'avrìo

Zinnen